Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Skład Rady Miejskiej w Oleśnie

  1. Henryk Kucharczyk - Przewodniczący Rady Miejskiej w Oleśnie; henryk.kucharczyk@olesno.pl
  2. Andrzej Kochański - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Oleśnie; andrzej.kochanski@olesno.pl
  3. Klaudiusz Małek - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Oleśnie; klaudiusz.malek@olesno.pl
  4. Jan Jaskulski - Przewodniczący Komisji Finansów i Budżetu; jan.jaskulski@olesno.pl
  5. Artur Paluch; artur.paluch@olesno.pl
  6. Tadeusz Rutko - Przewodniczący Komisji Skarg i Wniosków; tadeusz.rutko@olesno.pl
  7. Grzegorz Biernacki - Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Infrastruktury, Ochrony Środowiska i Rolnictwa; grzegorz.biernacki@olesno.pl
  8. Tadeusz Zamłyński; tadeusz.zamlynski@olesno.pl
  9. Jarosław Leszczyński; jaroslaw.leszczynski@olesno.pl
  10. Irena Hadasik; irena.hadasik@olesno.pl
  11. Marek Leśniak - Przewodniczący Komisji Polityki Społecznej; marek.lesniak@olesno.pl
  12. Łukasz Czołkos; lukasz.czolkos@olesno.pl
  13. Piotr Gręda; piotr.greda@olesno.pl
  14. Jan Bonk; jan.bonk@olesno.pl
  15. Edeltrauda Zug - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; ela.zug@olesno.pl

Komisja Rewizyjna:
1) Edeltrauda Zug
2) Irena Hadasik
3) Tadeusz Zamłyński

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1) Tadeusz Rutko
2) Grzegorz Biernacki
3) Irena Hadasik
4) Jan Jaskulski

Komisja Finansów i Budżetu:
1) Jan Jaskulski
2) Łukasz Czołkos
3) Andrzej Kochański

Komisja Gospodarcza, Infrastruktury, Ochrony Środowiska i Rolnictwa:
1) Tadeusz Rutko
2) Grzegorz Biernacki
3) Jan Bonk
4) Klaudiusz Małek

Komisja Polityki Społecznej:
1) Marek Leśniak
2) Piotr Gręda
3) Jarosław Leszczyński
4) Artur Paluch
5) Henryk Kucharczyk

Wersja XML